KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11641351
nr 1164 1351
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad Rio 1916, motivet: 16x22
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 februari 2018
kl 20:35:45
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr